Főoldal Fogyasztás Sötétzöld Őrszem Nyomkereső Zöldtech Fotóriport Kapcsolat
Programajánló
•   2016. január 13 - Ember és Természet Kollégium    tovább >>
•   2016. január 9-10 - Túlélő túra az Úz völgyébe    tovább >>
•   2015. december 4. - „Magyarok a világ nyolcezresein” - rendhagyó földrajzóra    tovább >>
•   2015. november 30. - Best 100 - nemzetközi fotópályázat    tovább >>
•   2015. október 17. - Járjuk be Erdővidéket! – honismereti túrasorozat (67.) Dénes István emléktúra 2015    tovább >>
•   2015. október 24. - Fogolyán Kristóf Teljesítménytúra    tovább >>
•   2015. október 14. - Az atomenergia – áldás vagy átok? - előadás    tovább >>
•   2015. október 8 - Egy rendhagyó nászút kerékpárral a világ körül-élménybeszámoló    tovább >>
•   2015. október 10 - VIII. Káposztavágás-vásár Szépvízen    tovább >>
•   2015. október 2-4. Egyeskő 60 teljesítménytúra    tovább >>

Még több>>  

Hírlevél
  Zöld szerda
     • Zöld szerda
  Csípős túró
     • Csípős túró
  Ajánló
     • Zöldportál - videó
     • Filmajánló
     • Könyvajánló
  Környezeti nevelés
     • Nevelés
     • Hangyasuli
  Természetvédelem
     • Védett területek
     • Biodiverzitás
  Pályázatok/Képzések
     • Engedélyeztetés
     • Képzés
     • Környezetvédelmi pályázatok
Hulladék átvevőhelyek >>
Szavazz
Te mit teszel azért, hogy óvd a környezetet?








Szavazás állása
 

 

Szent Anna-tó 2050 eredményhirdetés

November 30-án, pénteken, 17.00 órakor került sor a Pro Szent Anna Egyesület által szervezett Szent Anna-tó 2050 elnevezésű rajzverseny eredményhirdetésére.

Szerző: Csonta László


 

Minden kezdeti elvárást felülmúlt a 816 pályázó 836 beküldött rajza, és érdekes volt megfigyelni, hogy milyen eltérően látják a gyerekek a tó sorsát. A szervezők eredeti tervüktől eltérően, a rajzokat korosztály szerint csoportosították, így két kategóriában (I-IV osztály és V-VIII osztály) 5-5 díjazottat, valamint a zsűri tagjainak jóvoltából 3 különdíjat hirdetettek meg.

 

I-IV osztály kategória
I. helyezett: BALÁZS HUNOR - III. osztályos, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
II. helyezett: VAJNA ZSOLT - III. osztályos, Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely 
III. helyezett: KÖTŐ NÓRA - II. osztályos, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár

 

Dicséretben részesült:
SZABÓ BERNADETT - III. osztályos, Vaskertes Általános Iskola, Gyergyószentmiklós 
BILIBÓK TÜNDE - II. osztályos, Csíkszereda-i Tanulók Háza, Csíkszereda

 

V-VIII. osztály kategória
I. helyezett: SPÎNOCHI CSILLA - VIII. osztályos, Vaskertes Általános Iskola, Gyergyószentmiklós 
II. helyezett: BERSZÁN-ÁRUS DÁNIEL - VII. osztályos, Vaskertes Általános Iskola, Gyergyószentmiklós
III. helyezett: BARTALIS KINCSŐ - V. osztályos, Gál Sándor Általános Iskola, Csíkmenaság


Dicséretben részesült:

SIMON HANNA FATIME - V. osztályos, Vaskertes Általános Iskola, Gyergyószentmiklós
MIKLÓSSY ENIKŐ - V. osztályos, Jókai Mór Általános Iskola, Tusnádfürdő

 

A zsűri tagjai ugyanakkor különdíjakat is adtak át:

 

Ábrahám Jakab grafikus művész különdíja
MÁRTON FANNI BÍBORKA - VI. osztályos, Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely
Lukács Péter tervező mérnök különdíja
DRĂGAN SÁNDOR - III. osztályos, Szent László Gyerekotthon, Tusnádfürdő 
A zsűri különdíja
MÁTHÉ IZABELLA - VII. osztályos, Korondi Középiskola, Korond

 

 

A rendezvényen készült fényképek megtekinthetőek itt

A pályázatra beküldött összes alkotás megtekinthető a Pro Szent Anna Egyesület honlapján.

 

 

 

Hozzászólok:


Név:
E-mail:
Hozzaszólás:
Ellenőrző kód:  

 
 
 
Keresés:

 

 

HIRDETÉS










 
A ZöldportálrólA csapatKapcsolatJogi nyilatkozat                                     Copyright © 2017 Zöld SzékelyFöld Egyesület és DirectWEB. Minden jog fenntartva.